KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354160

nr 1235 4160

Wiveca Rubinow

(1920-1994)

Oljemålning, Wiveca Rubinow (1920-1994), komposition. Signerad. Olja på duk, 100x100 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:54:46